Vnorovice – cíl vaší dovolené

Ubytování v Dačicích pro vás bude dokonalým zázemím pro klidné rodinné prázdniny i aktivní sportovní dovolenou.  Mlýn U splavu je ideálním výchozím bodem pro toulky směr Česká Kanada i Českomoravskou vrchovinu. Podle velikosti vaší skupiny či rodiny vám dáváme k dispozici nově a moderně vybavené prostory mlýna či apartmánů s možností vlastního vaření, bezpečného uložení kol či dalšího sportovního vybavení. Nabídnout vám můžeme i originální ubytování a vzpomínku na dětství v retro chatě.

Našim hostům je plně k dispozici ohniště i gril pro příjemné posezení. Vaše děti bezpečně zaujme a zabaví vlastní bazén AZURO dohřívaný tepelným čerpadlem s provozem v prodloužené sezoně od května do října. Radost udělá jistě i trampolína, pingpongový stůl, stolní fotbálek. Pro sportovní nadšence je k dispozici nedaleké sportoviště s tenisovým, fotbalovým a nohejbalovým hřištěm.

Zajištěné parkování přímo před objektem je samozřejmostí stejně tak jako připojení k wi-fi. Navštívit můžete i naší hospůdku a pochutnat si na českých jídlech i vynikajícím pivu.

Bezbariérové ubytování

Užívat můžete dvě samostatná patra hlavní budovy mlýna. Při ubytování v Dačicích dbáme především na vaše pohodlí. Velká společenská místnost, ložnice, koupelna včetně 2 samostatných WC a kuchyně v přízemí jsou bezbariérově upravené. V horním patře můžete využít 3 ložnice a další koupelnu s WC.

Kompletně vybavené apartmány

Apartmány Bouda ve dvorní části vám zaručí maximální pohodlí ve dvou otevřených bytech 3+kk nebo 2+kk. Součástí bytů je opět vybavená kuchyně, vlastní sociální zázemí a oddělené vstupy.

Retro vzpomínka

Chata nedaleko objektu vás vezme na cestu časem. Pohodlně vybavený objekt s kamny nemá zapojenou elektřinu a je mimo dosah internetu. Užijte si dokonalý klid. V případě přání můžou naši hosté samozřejmě používat zázemí mlýna pro mytí i zajištění vody.

Ubytování Dačice vás nechá v klidu relaxovat. U nás zapomenete na stres i na starosti. Můžete se věnovat své rodině, sportovat, nebo se volně procházet krásnou krajinou. Přijeďte, jste kdykoli vítáni.