Jpeg
16 Kapacita
4 Ložnice
Možnost přistýlky
3 WC
Vybavená kuchyň

Vhodné pro rodinnou dovolenou, spřátelené rodiny, skupiny důchodců, studentů a pracovních kolektivů. Užije si každý kdo si chce odpočinout aktivně i pasivně.

Patrová budova v údolí u splavu Moravské Dyje, obklopená loukou a okolními lesy, nabízí pohodlné ubytování až pro 16 osob. Prožijete příjemnou dovolenou v klidu. Okolní krásná krajina tzv. Česká Kanada nabízí nedotčenou přírodu. Přes den výlety po okolí (Dačice, Telč, Slavonice, Jemnice, Landštejn, Roštejn, J. Hradec, N. Bystřice, Třeboň, aj. ). Aktivní využití času v místě a relaxace spojená s koupáním. Turistická stezka a cyklotrasa.

Koupání je u budovy v bazénu AZURO 7,3×3,7 m s 1,2 m hloubou, dohřívaný tepelným čerpadlem s provozem od května do října. Koupání je i v řece Dyji.

Jako další je trampolína 4,5 m, pingpongový stůl, stolní fotbálek pro 4 osoby, ohniště, pískoviště, možnost grilování, zastřešená terasa 50 m2 se vstupem na louku, možnost posezení v Hospůdce…

Zdarma připojení k vysokorychlostnímu internetu v celé budově i mimo ní.

První zmínky o Mlýnu u Dyje pocházejí již z roku 1369 a jsou zároveň první zmínkou o existenci obce.

Ideální pro 2 – 4 spřátelené rodiny nebo menší skupiny přátel či pracovní kolektivy (porady, semináře, školení, teambuildingy, oslavy… ).

Nedaleko mlýna se nachází sportoviště na kterém si můžete zahrát malý fotbal, tenis, nohejbal, volejbal a další sporty. Součástí tohoto sportoviště je i dětské hřiště s houpačkami, skluzavkou a pískovištěm. Tento areál se nachází přibližně 500m od mlýna.

CELOROČNÍ PROVOZ – ústřední topení.

VÝBAVA

Ubytování ve dvou samostatných patrech:

Přízemí:

  • velká společenská místnost se vstupem na velkou zastřešenou terasu
  • ložnice (4 osoby)
  • koupelna, 2x WC
  • kuchyň
  • PŘÍZEMÍ JE CELÉ BEZBARIÉROVÉ!

1. patro:

  • 3 ložnice
  • koupelna, WC

Vytápění: Automatické – ústředním vytápěním.

Doprava, parkování: Autem přímo k objektu – parkování zdarma.

Autobusem do Dačic, zastávka i ve Vnorovicích (600 m). Vlakem do Dačic nebo Urbanče (2 km – pěšky).

STRAVOVÁNÍ

Útulná hospůdka mimo hlavní budovu (provoz nijak neruší ubytované hosty! ): točené pivo (Plzeň 12 a Kozel 11), toč. Kofola, zmrzlina, káva, čaj, bohatá nabídka alko i nealko nápojů, rychlá jída, značková vína…

VYBAVENÍ VILY

Velká společenská místnost se vstupem na zastřešenou terasu (překrásný výhled na louku, řeku a splav), vybavená kuchyně – sporák s troubou na pečení, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, lednice s mrazákem, myčka, pračka, VYSOKORYCHLOSTNÍ INTERNET+WIFI ZDARMA. Ohniště, gril, lehátka na opalování u bazénu AZURO – 7,3×3,7 metrů, hloubka 1,2m, dohřívaný tepelným čerpadlem pro provoz od května do října, skákací trampolína 4,5m, pingpongový stůl, stolní fotbálek pro 4 osoby, ohniště se zázemím. Další sportoviště v dosahu – tenis, fotbal volejbal, nohejbal.

Rezervovat