zázemí
7 Kapacita
Ohniště
Příjemné prostředí
Bez elektřiny

Zavzpomínejte při vaší dovolené na dětství. Vraťte se do přírody a udělejte si čas na povídání, odpočinek a skutečný zážitek. Naše retro vám bude dokonalým zázemím. Navodí vám tu správnou a jedinečnou atmosféru dob dávno minulých. Užijte si volné dny zcela mimo dosah elektřiny, ruchu a stresu.

Uprostřed České Kanady objevíte nedotčenou krásu přírody. Okolí nabízí mnoho zajímavých možností pro výlety i za poznáním naší historie a kultury – Telč, Jindřichův Hradec, Dačice, Třeboň, Landštejn, Slavonice a mnoho dalších míst vám budou ležet na dosah. Okolí je doslova protkáno turistickými a cyklistickými trasami. Vzdálenější místa pohodlně navštívíte vozem.

V letní sezoně se můžete koupat a opalovat na prosluněných březích Dyje. Retro chata stojí poblíž naší další budovy – restaurovaného mlýna s hospodou. Pro vaše pohodlí tedy jistě dobře poslouží i možnost občerstvení v dobré české kuchyni.

KAPACITA

velikost chaty dovoluje pohodlné ubytování 2-5 osob, ideální je i pro početnou rodinu s maximálním uspořádáním pro 7 lidí.

CELOROČNÍ PROVOZ

ubytování je možné celoročně. Při letních horkých dnech poskytují okolní stromy příjemný stín. Pro chladnější období chata disponuje pevnými kamny, můžete si přitopit zcela podle libosti.

VÝBAVA

chata není připojena na elektřinu ani kanalizaci. K pohodlnějšímu užívání slouží klasický suchý záchod. V případě potřeby je možné využít i zázemí mlýna pro umytí, zajištění vody apod. Samostatně můžete vařit na plynovém vařiči nebo kamnech. V chladnějším počasí je možné kamny kdykoli přitápět. Venkovní terasa je dostatečně velká a vhodná pro posezení.

STRAVOVÁNÍ

chatu můžete využít jako své stálé letní sídlo s možností vaření. Rádi vás uvítáme i jako hosty naší hospůdky se stálou nabídkou běžných jídel, kávy, čaje, zmrzlin, alko i nealko nápojů a točeného piva Plzeň 12 a Kozel 11.

Rezervovat